aktualności

Warsztat Zabawa w życiu dziecka i rodziny. Jak budować bliską więź z dzieckiem przez zabawę?
Zapraszamy na warsztat dla rodziców dzieci w wkieku od 1 roku życia do 8 lat, który odbędzie się 11.03.2023 /sobota/ w godz. 9.00 – 14.00.

Podczas spotkania przyjrzymy się zabawie jako naturalnej ekspresji, dzięki której dziecko poznaje świat, buduje zdrowe relacje, poczucie własnej wartości, rozładowuje napięcia, przepracowuje trudności i wyraża siebie.

Zapraszamy na opowieści o rycerzach, bohaterach i księżniczce
Czy rycerskie jest bohaterskie? Czy bohaterskie zawsze rycerskie? - opowieści o rycerzach, bohaterach i księżniczce. Zapraszamy dzieci i rodziców na BAJKODZIEŁO - rodzinne spotkanie z baśniami i bajkami.

Czy rycerze zawsze muszą być mężczyznami? Jak najlepiej pokonać olbrzymkę? Jaka nagroda w turnieju rycerskim jest najbardziej pożądana? Czy trzeba być rycerzem, żeby dokonywać bohaterskich czynów? I czy te czyny bohaterskie są zawsze rycerskie?


Jestem mamą - Grupa wsparcia i rozwoju dla mam
Serdecznie zapraszamy mamy małych dzieci do udziału w grupie wsparcia i rozwoju pt. "Jestem już mamą! – wspieramy się w kobiecym gronie". Jeśli niedawno zostałaś mamą, zapewne doświadczasz wielu zmian w swoim życiu. Prawdopodobnie na wiele z nich przygotowywałaś się od jakiegoś czasu, natomiast niektóre są kompletnym zaskoczeniem. Mimo wielkiego szczęścia, euforii i miłości, możesz przeżywać także niepokój, lęk, zmęczenie i wyczerpanie. Opieka nad dzieckiem, pełna dyspozycyjność, wstawanie w nocy i wiele innych czynności związanych z macierzyństwem, budują waszą więź, a jednocześnie wymagają ogromnego wysiłku, energii i zaangażowania.


Spektakl - Baśnie Ludowe
Podczas spektaklu wyruszymy w podróż przez góry wyobraźni, doliny snów, przepłyniemy morza i oceny marzeń. Odkryjemy zakopane skarby ludowych przekazów z różnych czasów i regionów Polski. Na nowo odkryjemy historie, które naszym dziadkom opowiadali ich dziadkowie. Przeniesiemy się tam, gdzie świat realny styka się ze światem magii i fantastycznych postaci. Wspólnie przeżyjemy niezwykłą przygodę w baśniowym świecie bajek, baśni i podań ludowych.


Warsztat Jak opowiadać baśnie i bajki dzieciom?
Zapraszamy na warsztaty sztuki opowiadania, czułej formy przybliżania dzieciom i dorosłym świata poprzez mity, legendy, bajki i baśnie. Zajęcia prowadzone są aktywnie, poprzez burzę mózgów i ćwiczenia twórcze. Wszystko to pomoże nam doświadczyć czym w istocie jest sztuka opowiadania. Po warsztatach będziecie wiedzieli, co chcielibyście opowiadać i jak to robić.


Zapraszamy na rodzinne spotkanie pt. "Opowieści z lasu"
Serdecznie zapraszamy na rodzinne spotkanie pt. "Opowieści z lasu". W pniu powalonego drzewa mieszkają mrówki spiesznie budujące wielkie mrowisko. Zza paproci wygląda lis. Na polanie zając czujnie się rozgląda. Niespiesznie płyną opowieści o mieszkankach i mieszkańcach lasu, którzy przygód mają bez liku.


Warsztaty sztuki opowiadania dla dorosłych
Zapraszamy na warsztaty sztuki opowiadania, czułej formy przybliżania dzieciom i dorosłym świata poprzez mity, legendy, bajki i baśnie. Zajęcia prowadzone są aktywnie, poprzez burzę mózgów i ćwiczenia twórcze. Wszystko to pomoże nam doświadczyć czym w istocie jest sztuka opowiadania. Po warsztatach będziecie wiedzieli, co chcielibyście opowiadać i jak to robić.


Zrób Mikołajkowy prezent i wesprzyj Fundację Przystanek Twórczość 🎅
Często wspieramy Państwa i Wasze dzieci, jednak tym razem to my prosimy Was o wsparcie.

Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę, która pozwoli nam pokryć finansowy wkład własny Fundacji przy projektach oraz koszty związane z utrzymaniem lokalu (prąd, woda, śmieci).
Wiemy, że nasze wartości, projekty i warsztaty są bliskie sercu wielu z Was, dlatego będziemy bardzo wdzięczni za Wasze wsparcie finansowe. Niech to będzie chociaż 10 zł, 20 zł, 30 zł przekazane jako DAROWIZNA na konto Fundacji Przystanek Twórczość. Taką darowiznę można później odpisać od podatku (przynajmniej częściowo).

Jeśli podoba Ci się to co robimy i możesz nas wspomóc, prosimy o przekazanie darowizny:

Fundacja Przystanek Twórczość, ul. Perzyńskiego 14, 01-883 Warszawa
nr konta: 51 2130 0004 2001 0561 1744 0001

Przelew dowolnej wartości, o treści "Darowizna na cele statutowe"

Będziemy wdzięczni za każde wsparcie :)
Fundacja Przystanek Twórczość