Terminy wydarzeń

Aby zobaczyć szczegóły wydarzenia najedź na czerwoną kropkę

Co nowego?

Konflikty, kłótnie i bójki między rodzeństwem, to częsty powód rodzicielskich zmartwień. Podczas warsztatu będziemy rozmawiać o tym, jak wspierać relację między rodzeństwem. Jak pomagać dziecku przechodzić procesie zmiany, w chwili gdy na świat przychodzi młodsze rodzeństwo. Porozmawiamy o tym, czy wkraczać w konflikty między dziećmi i ewentualnie jak reagować, kiedy konflikt wywołuje rodzicielską złość.

Zapraszamy na warsztaty w otoczeniu przyrody, podczas których przyjrzymy się jak światło w zetknięciu z przyrodą tworzy niesamowite obrazy. Czy drzewo czasem może być też różowe a niebo czerwone? Czy trawa może być fioletowa a słońce niebieskie? O tym przekonają się uczestnicy i uczestniczki eksperymentując z kolorami, doświadczając ich przemian oraz tworząc własne witraże z roślin znalezionych w parku.
Warsztat poprowadzi: Małgorzata Dąbrowska - Mazurek i Grzegorz Stopa

Miejsce: Skwer Jarnuszkiewicza ul. Staffa 36

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach projektu "WAKACJE Z PRZYRODĄ I PRZYGODĄ".
Podczas spotkania przybliżymy dzieciom informacje na temat funkcjonowania poszczególnych zwierząt. Dzieci dowiedzą się które zwierzę lubi pospać, jakie zabawy uwielbiają, jakie mają potrzeby oraz jak je pielęgnować. Przybliżone zostaną wady i zalety posiadania poszczególnych zwierząt w domu. Spotkanie ma na celu zachęcić dzieci by wybierając swojego zwierzaka domowego robiły to mądre i odpowiedzialne.

Miejsce: Park Herberta
Zapisy na wydarzenie 9 sierpnia godz. 10.00

Zapisz się
Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Będzie to spacer rodzinny po Lesie Młocińskim, dzieci poznają różne gatunki roślin oraz opowiemy o tym jakie zwierzęta żyją w lesie. Porozmawiamy również o leśnej grzybni i odkryjemy jakie ptaki przylatują tu latem.

7.08.2023 /poniedziałek/ godz. 17.30