Terminy wydarzeń

Aby zobaczyć szczegóły wydarzenia najedź na czerwoną kropkę

Co nowego?

Serdecznie zapraszamy rodziców na wykłady i warsztaty pt. "Granice dorosłych i dzieci. Sztuka wyznaczania osobistych granic z miłością i szacunkiem" oraz "Gniew i wybuchy złości dziecka".

Najbliższe tygodnie z Bajkodziełem obfitują w ciekawe wydarzenia. Spotykamy się zarówno z najmłodszymi, jak i rodzicami. W tym miesiącu jesteśmy blisko natury. Wybrzmią przepiękne historie o powstaniu świata, a na koniec miesiąca przeniesiemy Was do tajemniczego ogrodu, gdzie można rozmawiać z roślinami i zwierzętami. Rodziców i pasjonatów storytellingu zapraszamy na rozwojowe warsztaty ze sztuki opowiadania - jakie historie tu powstaną, zobaczycie sami.

Zapisy / dzieci

Zapisy / dorośli

Z przyjemnością zawiadamiamy, że od września ruszył projekt "Przygoda z książką" kierowany do dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Serdecznie zapraszamy rodziców, nauczycieli i animatorów kultury pracujących z dziećmi do 9 roku życia na dwa inspirujące wykłady o tym, w jaki sposób wprowadzać dziecko w świat sztuki. Kiedy? 5 października godz. 17.30 - 20.00, ul. Romaszewskiego 19. Zapisy od 20 września.