Terminy wydarzeń

Aby zobaczyć szczegóły wydarzenia najedź na czerwoną kropkę

Co nowego?

Twórcze Dzieciaki w październiku to ogrom inspirujących warsztatów, które rozbudzą w dzieciach chęć do eksperymentowania i doświadczania świata wszystkimi zmysłami, a rodzicom stworzą możliwość pogłębienia relacji z dzieckiem. Zapisy ruszają już w najbliższy piątek, 4 października o godzinie 20:00.

W październiku wyjątkowy repertuar Bajkodzieła. A wiecie dlaczego? Otóż robimy pewien wyjątek. W tym miesiącu nasze spotkania dla dzieci nie będą z opowieścią słowną, ale będą to historie wyrażone pantomimą. Naszym gościem będzie aktor Jędrzej Fulara. A dla naszych nieco starszych odbiorców proponujemy spotkanie ze storytellingiem. Michał Malinowski poprowadzi warsztaty ze sztuki opowiadania dla dorosłych. Zapraszamy Was serdecznie.

Zapisy

Serdecznie zapraszamy rodziców na wykład i warsztat pt. "Granice dorosłych i dzieci". Każdy człowiek ma swoją integralność, na którą składają się nasze emocje, potrzeby, marzenia, odczucia z ciała i myśli. Świadomość siebie, pokazywanie i komunikowanie własnych granic jest niezbędnym elementem budowania zdrowych relacji.

Przedstawiamy grafik "Twórczych Dzieciaków" na wrzesień.
Zapisy ruszają 13 września o godzinie 20:00.