Terminy wydarzeń

Aby zobaczyć szczegóły wydarzenia najedź na czerwoną kropkę

Co nowego?

Zapraszamy rodziców na marcowy warsztat w ramach „Pracownia Rodziny”, tym razem pochylimy się nad rodzicielską złością i jak sobie z nią radzić by nie naruszać granic dziecka. Złość na własne dziecko jest częstą emocją, którą przeżywają rodzice. Umiejętność złoszczenia się bez naruszania integralności drugiej osoby (krytykowania, obwiniania, agresji, straszenia), to duże wyzwanie w sytuacjach, kiedy jesteśmy przytłoczeni wieloma rodzicielskimi i zawodowymi obowiązkami. Tym bardziej, że w złości towarzyszy nam silna ekspresja emocji, widoczna w naszym zachowaniu. Zdarza się i tak, że jest ona tłumiona i trudno nam wyrażać złość w konstruktywny sposób.

Zapraszamy rodziców na nieodpłatny warsztat pt. "Gniew i wybuchy złości dziecka". Towarzyszenie dziecku w chwilach, gdy się złości jest chyba jednym z najtrudniejszych rodzicielskich wyzwań. Złość jest nieodłącznym elementem życia, towarzyszy rozwojowi samodzielności, odkrywaniu i prezentowaniu własnych granic. Dzieci, które przeżywają złość, potrzebują wsparcia i zrozumienia zanim nauczą się z nią lepiej radzić.

Podczas warsztatu rodzice dowiedzą się w jaki sposób mogą reagować kiedy ich dzieci się złoszczą, jak poradzić sobie z zaskakującymi zachowaniami dziecka oraz z własnymi emocjami.

Jeśli chciałbyś wesprzeć nas, będzie nam bardzo miło jeśli przekażesz swój 1,5% podatku na naszą organizację. Wielu z Was dobrze zna nasze działania edukacyjne i rozwojowe. Wasze wsparcie pomoże nam doposażyć Fundację i wesprzeć naszą działalność statutową.

Wystarczy podczas wypełniania formularza PIT wpisać:
KRS 0000270261
Oraz poniższy cel szczegółowy:
PRZYSTANEK TWÓRCZOŚĆ 18343

Za wskazanie nas i przekazanie swojego 1,5% będziemy Wam bardzo wdzięczni.

"Ta piękna historia o rodzince misiów jest jak światło lampy, którą ktoś zapalił w ciemnym pokoju. Nagle zrobiło się jasno, przytulnie i ciepło. Jak to się dzieje, że my dorośli tak rzadko pamiętamy o wdzięczności? Może dlatego, że w dzieciństwie nikt nam nie pokazał, jak bardzo zmienia ona obraz świata. Autorka książki „Luli i wdzięczność” poprowadzi Was drogą budowania wraz z dzieckiem codziennych nawyków, które pomogą żyć z pasją i wdzięcznością do ludzi i świata. Niemożliwe? Przekonajcie się sami!"
Iwona Lipowska