Terminy wydarzeń

Aby zobaczyć szczegóły wydarzenia najedź na czerwoną kropkę

Co nowego?

Zapraszamy rodziców na warsztat dotyczący wysokiej wrażliwości dzieci. Od piętnastu do dwudziestu procent dzieci, to dzieci obdarzone wysoką wrażliwością, dzieci które dostrzegają, przetwarzają i czują więcej niż inne, co często jest dla nich przyczyną silnego dyskomfortu.
Termin: 5.12.2019
Czas trwania warsztatu: 4 godziny (16.00-20.00)
Miejsce: Biblioteka Publiczna Dzielnicy Bielany, Duracza 19

Od września tego roku mamy miejsce na nasze działania przy ul. Perzyńskiego 14, w samym sercu warszawskich Bielan. Docelowo chcemy tam prowadzić większość naszych wykładów i warsztatów. Jesteśmy w obliczu wyzwania jakim jest remont tego miejsca. Przestrzeń jest kameralna (52 m2), jednak wymaga wielu prac remontowych. Mamy do Was ogromną prośbę o to byście wsparli nas finansowo. Z tej okazji uruchomiliśmy zbiórkę na pomagam.pl. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą, nawet drobną darowiznę. Stwórzmy wspólnie tą przestrzeń.

Wspieram akcję

Przed nami szalony przedświąteczny czas, dlatego na przekór wszystkiemu zapraszamy Was na nasze grudniowe warsztaty – aby zwolnić, znaleźć czas na uważny kontakt z dzieckiem, na bliskość i radość ze wspólnie spędzonych chwil. Uwolnimy potencjał twórczy dzieci podążając za ich pomysłowością i spontanicznością. Będziemy brudzić, smarować, piłować i tulić, robić fikołki, skakać i łapać wiatr w żagle. Magii świąt też nie zabraknie. Taki jest plan:) Chodźcie z nami!
Zapisy ruszają 27 listopada (środa) o godzinie 20:00.

Podążając za słowami Jespera Juula "Bliski emocjonalny związek mobilizuje do osobistego rozwoju, a jednocześnie wzbogaca relacje rodzinne." Podczas wykładu omówione zostaną przykłady trudności z jakimi najczęściej borykają się pary po narodzinach dziecka oraz możliwości z jakich mogą skorzystać młodzi rodzice, którzy pragną pielęgnować bliskość emocjonalną i poczuć moc relacji.