Terminy wydarzeń

Aby zobaczyć szczegóły wydarzenia najedź na czerwoną kropkę

Co nowego?

Było bardzo przyjemnie. Bardzo spokojnie. I bardzo nudno. Aż pewnego dnia król Midas urządził turniej muzyczny! Cóż to były za muzyczne pląsy, wywijasy i podskoki! Tylko że po zakończonym widowisku, król zaczął chodzić w turbanie. Nigdy, przenigdy, nie chciał go ściągnąć. Nikomu nie zdradzał tajemnicy, co pod tym turbanem się kryje. I zabrałby tajemnicę ze sobą do grobu, gdyby nie pewien fryzjer…

Kiedy?
25 czerwca /sobota/ godz. 15.30-16.30
Gdzie?
Fundacja Przystanek Twórczość / Pracownia Rodziny ul. Perzyńskiego 14

Zapraszamy!

Konflikty, kłótnie i bójki między rodzeństwem, to częsty powód rodzicielskich zmartwień. Podczas warsztatu będziemy rozmawiać o tym, jak wspierać relację między rodzeństwem. Jak pomagać dziecku przechodzić procesie zmiany, w chwili gdy na świat przychodzi młodsze rodzeństwo.

Serdecznie zapraszamy na rodzinne spotkanie z opowiadaczkami w ramach BAJKODZIEŁA.
Dokąd prowadzi droga, którą razem powędrujemy? To będzie zależało od naszej wspólnej decyzji. Może nasz tramwaj lub metro zboczą z torów i nieoczekiwanie znajdą się na łące?

Kiedy?
14 czerwca /niedziela/ godz. 11.00
Gdzie?
Fundacja Przystanek Twórczość / Pracownia Rodziny ul. Perzyńskiego 14

Zapraszamy!

Zapraszamy rodziców na kolejny warsztat w ramach „Pracownia Rodziny”, tym razem pochylimy się nad rodzicielską złością podczas warsztatu pt. „Złość rodzica. Jak poradzić sobie z własną złością w relacji z dzieckiem.”