Terminy wydarzeń

Aby zobaczyć szczegóły wydarzenia najedź na czerwoną kropkę

Co nowego?

Zapraszamy na nieodpłatny warsztat pt. "Od radości do złości – bogactwo dziecięcych emocji. Twórcze inspiracje dla rodziców, nauczycieli i pedagogów szkolnych pracujących z dziećmi dzieci w wieku 3-9 lat".

Oswajanie dzieci ze świtem uczuć i emocji, pozwala im na lepszy kontakt ze sobą, zrozumienie własnych zachowań, potrzeb i odczuć z ciała. Dzieci uczą się rozumieć i akceptować emocje od bliskich sobie osób w codziennym życiu. To od nas uczą się języka dopasowanego do swoich przeżyć i umiejętności wyrażania ich w bezpieczny sposób. Poznanie emocji daje większe pole do zrozumienia i akceptacji tych uczuć w sobie.

Hop hop! Jest tam kto? Czy słońce wychodzi zza chmur? Czy zwierzęta budzą się ze snu? Wiosno. Wiosno! Jesteś tu? Zapraszam na spotkanie pełne opowieści, blisko budzącej się z zimowego snu, natury. Wiosnę będziemy przywoływać wraz z Martyną Rubinowską z Baśnie Właśnie.

Live bezpośrednio na fanpage: Facebook

Ach, to uczucie! - dojrzałe opowieści
Już 12 lutego zapraszamy Was na otwarcie nowego sezonu z Bajkodziełem. Tym razem Opowieści live dla dorosłych. Miłość niejedno ma imię – jednym dodaje skrzydeł, a innym łzawe bruzdy rzeźbi na twarzy. Zapraszamy na wieczór z tradycyjnymi opowieściami. Historie owiane wiatrem, muśnięte księżycowym blaskiem, ogrzane ciepłymi oddechem kochanków opowiedzą dla Was słowem i muzyką Ania Woźniak z Opowieści z walizki i Krzysztof Guzewicz.
Live bezpośrednio na fanpage: Facebook

Zapraszamy nauczycieli dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych na nieodpłatny warsztat pt. "Jak pomagać dziecku radzić sobie z emocjami. Od empatii do samoregulacji". Małe dzieci potrzebują wiele wsparcia ze strony dorosłych osób, by nauczyć się radzić sobie z przeżywanymi emocjami. Podczas warsztatu będziemy rozmawiać o tym, w jaki w sposób empatycznie towarzyszyć dziecku i rozmawiać o emocjach, by dziecko doświadczało naszej wspierającej obecności. Porozmawiamy o tym, co wspiera dzieci w silnych emocjach, w jaki sposób je przyjmować i rozmawiać o nich.