Terminy wydarzeń

Aby zobaczyć szczegóły wydarzenia najedź na czerwoną kropkę

Co nowego?

Czy matki mają swoje historie? Jak je opowiadamy – sobie samym i naszym dzieciom?
Zapraszamy kobiety, które chcą stworzyć własną opowieść o doświadczeniu macierzyństwa. Naszymi drogowskazami będą opowieści tradycyjne z czterech stron świata. Poprowadzą nas na spotkanie z przodkiniami i historią rodzinną, pomogą nam wejść ponownie w doświadczenie porodu, odkryć swoją relację z dzieckiem jako kimś innym oraz zaakceptować przemijanie, które przeżywamy, gdy nasze dzieci dorastają. Będziemy tworzyć słowami, ale też dźwiękami, obrazami i rękami.
Prowadzenie: Beata Frankowska (opowiadaczka historii), Czarli Bajka (artystka wizualna)
Spotkanie dla kobiet (mamy karmiące mogą zabrać ze sobą kilkumiesięczne dziecko).
Zapisy dorośli

To już tradycja, że w lutym Bajkodzieło będzie w klimacie meksykańskim. W programie m.in. wyjątkowe spotkanie z opowieściami dla dorosłych - 16 lutego o godz. 17.30. Zapraszamy młodzieży i dorosłych. A na koniec lutego cudowne opowieści o przyjaźni wraz z grupą "Baśnie Właśnie".
Zapisy dzieci Zapisy dorośli

W styczniu spotykamy się dwukrotnie na spotkaniach baśniowych i storytellingu.
19/01 zapraszamy 3-5 latki na "Dzwięko - Bajki". Tu w wyjątkowej formie muzyka splecie się z opowieściami. Towarzyszyć nam będą rozmaite instrumenty takie jak: harfa celtycka, kalimba, tank-drum, drumla, skrzypce, czy bendir.
26/01 spotykamy się z 6-9 latkami na "Baśniach skandynawskich". Fascynują Was historie z różnych kultur? Mity, legendy, pełne subtelnych nawiązań do miejsc, ludzi, świata zwierząt, obrzędów i wierzeń. Jeżeli jesteście ciekawi tych historii - przeniesiemy się tam za pomocą słów i dźwięków. Wybierzcie się z nami w tę niezwykłą podróż!
Zapisy

Wracamy po przerwie wypoczęte i zregenerowane z dużą dawką energii do działania. Zapraszamy Was na warsztaty twórczego myślenia, tworzenia kreatywnych książek, ciekawostki z różnych stron świata, warsztaty sensoryczno-plastyczne, dźwięko-bajki i wiele innych.... Mamy coś dla dzieci i rodziców :) Będzie czas na wspólne spotkanie i zabawę twórczą. Zapisy na styczeń już dziś o godz. 20.00.
Zapisy