Terminy wydarzeń

Aby zobaczyć szczegóły wydarzenia najedź na czerwoną kropkę

Co nowego?

W powietrzu czuć już wiosnę, zapraszamy więc na nasze rodzinne warsztaty po garść inspiracji na wiosenne, twórcze zabawy z dzieckiem. Dajmy dzieciom jeszcze więcej swobody, radości, ruchu i bliskości. Niech rozkwitają na wiosnę! Zadbajmy o ten czas spędzany razem i wzajemną uważność. Zapisy ruszają już w środę 26 lutego o godzinie 20:00!

Kolejne spotkania z Twórczymi Dzieciakami przed nami. Ponownie kierujemy do Was zaproszenie na kreatywne, pełne ciepła i uważności warsztaty, które stworzą Wam i Waszym dzieciom okazję do wyzwolenia twórczego potencjału . Zapisy ruszają w środę 29 stycznia o godzinie 20:00!

Już wkrótce Twórcze Dzieciaki powitają Nowy Rok. Chcemy Wam gorąco podziękować za ten czas spędzony z Nami w mijającym roku. Czujemy, że wspólnie stworzyliśmy przyjazną przestrzeń na pogłębianie Waszych relacji z dziećmi – na odkrywanie ich potencjału i wzmacnianie uważności na ich potrzeby. Wierzymy, że był to czas pełen nowych odkryć, wyzwań i spontanicznej, twórczej ekspresji. Wspólnie przeżywaliśmy beztroską zabawę, burzę mózgów i szalony taniec bliskości. Wysyłamy Wam dużo ciepła na Nowy Rok i już teraz dajemy znać, że zapisy na styczniowe Twórcze Dzieciaki ruszają już 7 stycznia o godzinie 20:00. Stay tuned!:)

Zapraszamy rodziców na warsztat dotyczący wysokiej wrażliwości dzieci. Od piętnastu do dwudziestu procent dzieci, to dzieci obdarzone wysoką wrażliwością, dzieci które dostrzegają, przetwarzają i czują więcej niż inne, co często jest dla nich przyczyną silnego dyskomfortu.
Termin: 5.12.2019
Czas trwania warsztatu: 4 godziny (16.00-20.00)
Miejsce: Biblioteka Publiczna Dzielnicy Bielany, Duracza 19