Terminy wydarzeń

Aby zobaczyć szczegóły wydarzenia najedź na czerwoną kropkę

Co nowego?

Ponownie ruszamy na Bielanach z popularny wśród rodziców cyklem wykładów i warsztatów pt. "Pracownia Rodziny".
Serdecznie zapraszamy rodziców, którzy poszukują wiedzy i umiejętności pomocnych w budowaniu dobrych relacji z dziećmi, opartych na współpracy, rozumieniu potrzeb i miłości. Zajęcia są adresowane do osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności wychowawcze i pogłębiać wiedzę psychologiczną, która pozwoli im lepiej towarzyszyć dzieciom w rozwoju.
Ze względu na obecną sytuację, warsztaty i wykłady będą realizowane w kameralnych grupach z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i zgodnie z obowiązującymi wymogami.

W bardzo dalekiej krainie znajduje się Niebieska Góra. Składa się z niebieskich skał, z niebieskich kwiatów oraz żyją tu niebieskie smoki. Pewnego dnia urodził się tu jednak nieco inny smok. Jaki?
Co jeszcze działo się w krainie pełnej prastarej magii, cudów, niespodzianek? Oj wiele niezwykłych wydarzeń miało tu miejsce! Posłuchajcie opowieści o niektórych z nich.
Kiedy? - live 28 czerwca o 10:30

Po długiej przerwie ruszamy z warsztatami w plenerze aby w kameralnych, kilkuosobowych grupach spotkać się z Wami i działać twórczo w przyrodzie. Bardzo nam tego brakowało:) Będziemy zwiedzać odległe krainy i eksplorować najbliższą okolicę, skakać po drzewach, tworzyć i wyostrzać zmysły. Będziemy odkrywcami i badaczami, łapaczami słońca i wiatru! Chodźcie z nami!

14 czerwca o 10.30 odbędzie się kolejny live, który będzie transmitowany na naszym fanpageu. Będzie to krótki performance w wykonaniu Kasi Płocińskiej i Jerzego Szufy, na podstawie doskonale wszystkim znanego wiersza Jana Brzechwy pt. "Lokomotywa". Zapraszamy wszystkie rodziny na wspólną podróż sentymentalną do lat dzieciństwa, a zwłaszcza dzieci w wieku 3-6 lat.