Terminy wydarzeń

Aby zobaczyć szczegóły wydarzenia najedź na czerwoną kropkę

Co nowego?

Tym razem posłuchajcie o Nur, która pięknie śpiewała, wyruszcie z księciem szukać drzewa Raranji i Taranji i wypłyniecie na wielkie morze z księżniczką, która straciła włosy.
Zapraszamy. Będzie pięknie.

Opowiada: Szymon Góralczyk
Ilustracja muzyczna: Katarzyna "Betula" Płocińska (bęben, tank drum, przeszkadzajki, kalimba)
Zapisz się

Lubimy światło. Dzięki niemu widzimy i jest nam łatwiej poruszać się po świecie. Jest przyjemne, daje ciepło i moc. Gdyby go jednak zabrakło, to życie byłoby bardzo trudne. Pani Noc niestety chciałaby, żeby tak właśnie się stało...

Konflikty, kłótnie i bójki między rodzeństwem, to częsty powód rodzicielskich zmartwień. Podczas warsztatu będziemy rozmawiać o tym, jak wspierać relację między rodzeństwem. Jak pomagać dziecku przechodzić procesie zmiany, w chwili gdy na świat przychodzi młodsze rodzeństwo.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach BAJKODZIEŁA pt. "Skrzydlaci przyjaciele". Posłuchajcie baśni o ptakach i ich relacjach z ludźmi.
Będą to historie zabawne, jak również pouczające.
Dowiecie się jak ranny bocian odwdzięczył się za pomoc dwóm sąsiadom, jak nieustępliwy kogucik poradził sobie z zachłannym sułtanem oraz jak papuga pomogła pewnemu biedakowi...