Terminy wydarzeń

Aby zobaczyć szczegóły wydarzenia najedź na czerwoną kropkę

Co nowego?

Nasze ostatnie spotkanie opanowały podziemne owady i robaki. Dzięki mikroskopowi i lupom obejrzeliśmy z bliska mieszkańców krętych, podziemnych tuneli. Zobaczyliśmy malutkie nicienie, dżdżownice, a nawet egzotycznego karaczana madagaskarskiego. Poznaliśmy także metody pracy biologa, który otworzył przed nami świat w którym toczy się wyjątkowo bujne życie.
Fotorelacja

🌿🌿🌿Podczas ostatniego spotkania w Lesie Bielańskim dotykaliśmy drzew, które mają nawet 400 lat🌳🌳🌳🙂. Widzieliśmy próchnojady, wije, krocionogi i stonogi. W grubym, martwym pniu znaleźliśmy spiżarnię wiewiórek 🐿. Dziękujemy Dzieci w Naturę za magiczne spotkanie.
Fotorelacja

Ponownie ruszamy na Bielanach z popularny wśród rodziców cyklem wykładów i warsztatów pt. "Pracownia Rodziny". Serdecznie zapraszamy rodziców, którzy poszukują wiedzy i umiejętności pomocnych w budowaniu dobrych relacji z dziećmi, opartych na współpracy, rozumieniu potrzeb i miłości. Zajęcia są adresowane do osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności wychowawcze i pogłębiać wiedzę psychologiczną, która pozwoli im lepiej towarzyszyć dzieciom w rozwoju.

Ahoj przygodo!
Już wkrótce rozpoczynamy kolejny cykl naszych wakacyjnych spotkań. W tym roku w nieco zmienionej formule, w jeszcze bliższym kontakcie z przyrodą. Chcemy żebyście doświadczyli jej wszystkimi zmysłami - usłyszeli śpiew ptaków, poczuli zapach wiatru i zanurzyli stopę w leśnym potoku