Terminy wydarzeń

Aby zobaczyć szczegóły wydarzenia najedź na czerwoną kropkę

Co nowego?

Zapraszamy na warsztat dla rodziców dzieci w wkieku od 1 roku życia do 8 lat, który odbędzie się 11.03.2023 /sobota/ w godz. 9.00 – 14.00.

Podczas spotkania przyjrzymy się zabawie jako naturalnej ekspresji, dzięki której dziecko poznaje świat, buduje zdrowe relacje, poczucie własnej wartości, rozładowuje napięcia, przepracowuje trudności i wyraża siebie.

Czy rycerskie jest bohaterskie? Czy bohaterskie zawsze rycerskie? - opowieści o rycerzach, bohaterach i księżniczce. Zapraszamy dzieci i rodziców na BAJKODZIEŁO - rodzinne spotkanie z baśniami i bajkami.

Czy rycerze zawsze muszą być mężczyznami? Jak najlepiej pokonać olbrzymkę? Jaka nagroda w turnieju rycerskim jest najbardziej pożądana? Czy trzeba być rycerzem, żeby dokonywać bohaterskich czynów? I czy te czyny bohaterskie są zawsze rycerskie?

Serdecznie zapraszamy mamy małych dzieci do udziału w grupie wsparcia i rozwoju pt. "Jestem już mamą! – wspieramy się w kobiecym gronie". Jeśli niedawno zostałaś mamą, zapewne doświadczasz wielu zmian w swoim życiu. Prawdopodobnie na wiele z nich przygotowywałaś się od jakiegoś czasu, natomiast niektóre są kompletnym zaskoczeniem. Mimo wielkiego szczęścia, euforii i miłości, możesz przeżywać także niepokój, lęk, zmęczenie i wyczerpanie. Opieka nad dzieckiem, pełna dyspozycyjność, wstawanie w nocy i wiele innych czynności związanych z macierzyństwem, budują waszą więź, a jednocześnie wymagają ogromnego wysiłku, energii i zaangażowania.

Podczas spektaklu wyruszymy w podróż przez góry wyobraźni, doliny snów, przepłyniemy morza i oceny marzeń. Odkryjemy zakopane skarby ludowych przekazów z różnych czasów i regionów Polski. Na nowo odkryjemy historie, które naszym dziadkom opowiadali ich dziadkowie. Przeniesiemy się tam, gdzie świat realny styka się ze światem magii i fantastycznych postaci. Wspólnie przeżyjemy niezwykłą przygodę w baśniowym świecie bajek, baśni i podań ludowych.