aktualności

Wakacyjne spotkanie z bajką
Już 8 lipca zapraszamy na "Wakacyjne spotkanie z bajką". Czekamy na Was na skwerku przy osiedlu Żoliborz IV o godzinie 11.00. Wstęp wolny, obowiązują zapisy.
Zapisz się

Wakacje z przyrodą i przygodą
Nasze lato, jak co roku wypełnione będzie ekologicznymi treściami, co nas niezwykle cieszy. Kontakt z przyrodą jest nam bliski zwłaszcza latem, dlatego wzorem lat ubiegłych wybierzemy się w podróż po bielańskich placach zabaw - które wyjątkowo na skale naszego miasta - mają wiele zieleni i przestrzeni do eksplorowania bogactw natury.
Czerwcowe Twórcze Dzieciaki
Zachęcamy do wspólnych spotkań w ramach Twórczych Dzieciaków...
Bajkodzieło w czerwcu
Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją spotkań w czerwcu.
Jak opowiadać dzieciom? - warsztat z Beatą Frankowską
Jak opowiadać dzieciom? - wyjątkowy warsztat z opowiadaczką Beatą Frankowską.
Zapisy ruszają 30 maja o godz. 20.00. Warsztat jest nieodpłatny dzięki dofinansowaniu Biura Kultury. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Kreatywny rodzic. Kreatywne dziecko
Serdecznie zapraszamy rodziców na nieodpłatny wykład i warsztat
"Kreatywny rodzic. Kreatywne dziecko".
Chcielibyśmy, aby zajęcia były dla rodziców studnią inspiracji, dobrych praktyk i miejscem szukania własnego potencjału.
Serdecznie zapraszamy na majowe warsztaty w ramach Twórczych Dzieciaków
Serdecznie zapraszamy na majowe warsztaty w ramach Twórczych Dzieciaków. Będziemy biegać po parku, poznawać kontynenty, eksperymentować, twórczo myśleć i działać. Zapisy już w poniedziałek 8 maja o godz. 20.00. Zapraszamy!
Majowe Bajkodzieło zapowiada się bardzo ciekawie
W tym miesiącu, już tradycyjnie Bajkodzieło zabierze Was na majówkę - spotykamy się w Parku Herberta na plenerowym bajaniu z Bajkostworami i magicznymi opowieściami Michała Malinowskiego.
Na kolejnym spotkaniu, na Żoliborzu spotkamy się z przyrodniczymi opowieściami o drzewach - zatem w maju smakujemy naturę. Zapisy już 8 maja o godz. 20.00. Zapraszamy!