Warsztat sztuki opowiadania bajek
Warsztat sztuki opowiadania bajek

Serdecznie zapraszamy rodziców, opiekunów, nauczycieli i wszystkich zainteresowanych opowiadaniem bajek na wyjątkowy warsztat. BAJKA to wspaniałe narzędzie w komunikacji z małymi dziećmi, sprzyja budowaniu więzi, rozwija wyobraźnię, empatię i uczucia.

Podczas warsztatów wkraczamy w magiczny świat bajek, zapoznamy się z różnymi formami ich opowiadania. Dowiecie się jak umiejętnie wykorzystać gesty, ruch czy dźwięk by dziecko słuchało jej z „zapartym tchem”. Program warsztatów jest oparty na technikach przekazu ustnego praktykowanych przez tradycyjnych opowiadaczy z Afryki oraz współczesnych opowiadaczy z USA, Kanady, Hiszpanii, Francji, krajów arabskich oraz Indii. Warsztaty są na poziomie podstawowym, dostosowanym dla osób nie mających jeszcze żadnej wiedzy na ten temat. Może w nich uczestniczyć każdy zainteresowany opowiadaniem.

Warsztat poprowadzi Michał Malinowski, który spróbuje wydobyć z uczestników ukryte w nich pokłady humoru, energii i radości. Warsztaty są gwarancją na dobrą zabawę i odkrycie nowego spojrzenia na Świat.

Kiedy? 14 maja godz. 10.00 - 13.00 (Biblioteka Publiczna ul. Duracza 19)

Wstęp wolny - decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy tutaj. Serdecznie zapraszamy!