Warsztat "Stres w życiu rodzica - jak sobie z nim radzić"
Warsztat "Stres w życiu rodzica - jak sobie z nim radzić"

Pogodzenie codziennych obowiązków rodzicielskich, domowych i zawodowych bywa wielkim wyzwaniem. Bardzo często rodzice czują się przytłoczeni, zmęczeni i mają poczucie, że dłużej już tak nie dadzą rady. Codzienne napięcia wpływają na jakość relacji w rodzinie. Warto zadbać o swój wypoczynek by być lepszą mamą, bądź tatą dla swoich dzieci. Warsztat ma na celu przekazanie praktycznych umiejętności radzenia sobie z codziennym napięciem i stresem.

Podczas warsztatu:
- Poznamy techniki radzenia sobie ze stresem.
- Jak zadbać o samego siebie każdego dnia?
- Dlaczego warto być zrelaksowanym rodzicem?
- Co wspiera w rozładowywanie stresu?

Warsztat poprowadzi:
Agnieszka Klimek - praktyk psychosomatycznej formy rozładowywania stresu według Focusingu Relacji Wewnętrznych, Somatic Experiencing i Neuroafektywnego modelu relacyjnego NARM - skierowanych na leczenie różnego rodzaju traum, w tym rozwojowej. Członkini The International Focusing Institute i Somatic Experiencing Trauma Institute w USA. W trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie postjungowskim i somatycznym: Psychologia zorientowana na Proces od 2011 r.
Włącza elementy Focusingu-Relacji Wewnętrznych do różnych programów rozwojowych, takich jak np. trening kreatywności „Odwaga tworzenia” czy 12 tygodniowego projektu wspierania osób dotkniętych przemocą w rodzinie „Odzyskiwanie ciała”.

Termin: 18 listopada /godz. 10.00 - 14.30/
Gdzie: ul. Duracza 19 /Biblioteka Publiczna Dzielnicy Bielany
sala /piętro I/

Zapisz się

Więcej szczegółów organizacyjnych oraz informacje na stronie projektu . www.pracowniarodziny.pl

Serdecznie zapraszamy :)