Grupa wsparciowo-rozwojowa dla mam małych dzieci
Grupa wsparciowo-rozwojowa dla mam małych dzieci

Macierzyństwo to zmiana! – wspieramy się w kobiecym gronie.
Grupa wsparciowo-rozwojowa dla mam małych dzieci /od 1 miesiąca życia do 1 roku życia/

Jeśli niedawno zostałaś mamą, zapewne doświadczasz wielu zmian w swoim życiu. Prawdopodobnie na wiele z nich przygotowywałaś się od jakiegoś czasu, ale niektóre są kompletnym zaskoczeniem. Mimo wielkiego szczęścia, euforii i miłości, możesz przeżywać także niepokój, lęk, zmęczenie i wyczerpanie. Opieka nad dzieckiem, pełna dyspozycyjność, wstawanie w nocy i wiele innych czynności związanych z macierzyństwem, budują waszą więź, a jednocześnie wymagają ogromnego wysiłku, energii i zaangażowania. Mamy w pierwszym roku macierzyństwa mówią często o poczuciu osamotnienia. Być może i Ty masz czasem dość i czujesz się sama ze swoimi wątpliwościami i emocjami.

Macierzyństwo to wielka zmiana w życiu kobiety. Jeśli chciałabyś porozmawiać z kobietami, które są w tym samym momencie i podobnie jak Ty zostały mamami, to serdecznie zapraszamy Cię na grupę wsparciowo-rozwojową dla mam małych dzieci /od 1 m. życia do 1 roku życia/. Spotkajmy się w rodzicielskim gronie.

* Zapraszamy mamy z Bielan
* W spotkaniach możesz uczestniczyć wraz z dzieckiem /od 1 miesiąca życia do 1 roku życia/.

Podczas spotkań będziemy wymieniały się doświadczeniami, wspierały, rozmawiały, przyglądały się zmianie i nowej sytuacji macierzyństwa. Będziemy rozmawiały o tym co dla nas łatwe i trudne.

Grupę prowadzi: Anna Olczyk Grabowska oraz Małgorzata Stańczyk

Anna Olczyk-Grabowska - trener Family-lab Polska, trener umiejętności psychospołecznych, pedagog, mama dwójki dzieci. Od kilku lat wspiera rodziców z warszawskich Bielan, prowadząc warsztaty kompetencji rodzicielskich, grupy rozwojowe, konsultacje psychologiczne, warsztaty twórcze.

Małgorzata Stańczyk – psycholog, dziennikarka, autorka książki „Potrzebna cała wioska”, mama trojga dzieci. Prowadzi warsztaty z rodzicami i udziela indywidualnych konsultacji psychologicznych. Autorka licznych artykułów na temat rodzicielstwa.

Godziny spotkań:
środy, godz. 10.00-12.00

Terminy spotkań:
18.09.2019
25.09.2019
9.10.2019
16.10.2019
23.10.2019
30.10.2019
6.11.2019
13.11.2019


* Liczba miejsc ograniczona: 12 osób
Zgłoszenia przyjmujemy pod mailem: ania@tworczosc.org.pl W zgłoszeniu prosimy o zamieszczenie: imię i nazwisko, wiek dziecka, dzielnica, kilka słów o sobie /3- 4 zdania/.
* Zgłoszenia zbieramy do 14 września
* W pierwszej kolejności zapraszamy mamy z Bielan.


Projekt finansowany przez: Dzielnicę Bielany m.st. Warszawa Organizator: Fundacja Przystanek Twórczość Partner: Biblioteka Publiczna im. S. Staszica Dzielnicy Bielany