Krąg Kobiet - 8 marca
Krąg Kobiet - 8 marca

Zapraszamy Was do Świętowania 8 MARCA w KRĘGU KOBIET – kręgu siostrzeństwa, czyli równości i wzajemnego wsparcia, wyrażania siebie i słuchania. Celem Kręgu jest odkrywanie i pielęgnowanie naszej kobiecej natury. Będziemy wymieniać się doświadczeniami, szukać inspiracji, dzielić się miłością i tęsknotą za harmonią i pokojem w bliższych i dalszych relacjach .
Zapraszamy Was do przyniesienia rzeczy, które są dla Was ważne w temacie kobiecości i z nią kojarzone – ustawimy je w środku kręgu, dla inspiracji, uważności i czułości dla tematu o jakim będziemy rozmawiać. Pomyślcie jakie kobiety z Waszego życia chcecie w myślach zaprosić do naszej przestrzeni i korzystać z ich mądrości.

Od wieków ludzie we wszystkich obszarach kulturowych i geograficznych zasiadają w Kręgach . Krąg jest archetypem nieskończoności i równości – każdy jest w dokładnie takiej samej odległości od centrum kręgu, a miejsca na jego obwodzie są równoważne Wszyscy się widzą, słyszą i są blisko siebie.

„Kręgi Kobiet są po to, żeby stworzyć kobietom bezpieczną przestrzeń, w której mogą wyrażać wszystko, co im leży na sercu. Otrzymać uwagę, empatię, współczucie, zrozumienie, odzwierciedlenie, uzdrowienie, wzmocnienie, wsparcie i inspirację do działania. Naczelną zasadą kręgu jest prawda. Ego zostaje poza kręgiem, bo tu celem nie jest, żeby komuś zaimponować czy wywrzeć wrażenie. W kręgu chodzi o to, żeby naprawdę dzielić się sobą”. - to słowa Tanny Jakubowicz-Mount inicjatorki i propagatorki idei Kręgów w Polsce . Krąg to miejsce, gdzie mamy możliwość dzielenia się takimi tematami jak: intuicja, opiekuńczość, wytrwałość, wsparcie emocjonalne, tworzenie związków opartych na miłości, z szacunkiem dla Ziemi.

Prowadzenie:
Anna Tomaszewska – Cichowlas - trenerka komunikacji opartej na empatii, architektka, mediatorka pracująca w oparciu o metodę Porozumienia Bez Przemocy (NVC)i Systemu Wewnętrznej Rodziny (Internal Family System). Prowadzi warsztaty z rodzicami, nauczycielami i dziećmi oraz sesje indywidualne z osobami potrzebującymi wsparcia. Jest żoną i mamą dwóch córek, które bezustannie są dla niej źródłem inspiracji.

8 marca godz. 10:00 - 12:00
Przystanek Twórczość, ul. Perzyńskiego 14

Zapisz się

Inwestycja we wspólne świętowanie i rozwój: 30 zł
Płatności dokonujemy po zapisaniu się poprzez formularz, przelewem na konto Fundacji:
51 2130 0004 2001 0561 1744 0001
tytułem: Imię i Nazwisko - Krąg Kobiet