aktualności

Nieodpłatne seminarium "Granice dorosłych i dzieci"
Serdecznie zapraszamy rodziców na nieodpłatne seminarium pt."Granice dorosłych i dzieci”. Każdy człowiek ma swoją integralność, na którą składają się nasze emocje, potrzeby, marzenia, odczucia z ciała i myśli. Świadomość siebie, pokazywanie i komunikowanie własnych granic jest niezbędnym elementem budowania zdrowych relacji. Podczas spotkania będziemy przyglądać się własnym granicom oraz granicom dzieci. Warsztat uczy komunikowania osobistych granic z szacunkiem.


Grupa wsparcia dla mam - cykl 8 spotkań od 14.09-9.11 środy godz. 10.00-12.00
Serdecznie zapraszamy mamy małych dzieci do udziału w grupie wsparcia i rozwoju pt. "Jestem już mamą! – wspieramy się w kobiecym gronie". Jeśli niedawno zostałaś mamą, zapewne doświadczasz wielu zmian w swoim życiu. Prawdopodobnie na wiele z nich przygotowywałaś się od jakiegoś czasu, natomiast niektóre są kompletnym zaskoczeniem.


Warsztat dla mam TWORZENIA MANDALI ROŚLINNYCH z Mandalamia - 23 sierpnia godz. 18.00
Zapraszamy się wszystkie chętne mamy na to piękne spotkanie w sierpniu. Podczas tego spotkania Mayra (Klaudia Wojciechowicz) pokaże nam jak tworzyć kompozycje z suszonych roślin. Warsztat przeznaczony jest dla mam, które lubią prace manualne, są ciekawe tajemnic świata roślin i mają chęć w kameralnych warunkach stworzyć własne dzieło inspirowane naturą.


TWORZYMY Z NATURY / WARSZTAT ZIELARSKI
Zapraszamy do zapisów na kolejne dwa spotkania w ramach "Wakacji z przyrodą i przygodą".

TWORZYMY Z NATURY
10 sierpnia /Skwer J. Jarnuszkiewicza
Małgorzata Dąbrowska - Mazurek
* warsztat dla dzieci 5-8lat

WARSZTAT ZIELARSKI
24 sierpnia/ Park Cegłowska 39
Aneta Chmielińska
* warsztat dla dzieci 5-10 lat

Ważne!
Zapisy na pozostałe sierpniowe wydarzenia od 16 sierpnia

Zapisy


Wakacyjny cykl spotkań blisko natury - Wakacje z Przyrodą i Przygodą
Początek wakacji powitaliśmy w pełnym słońcu, w towarzystwie pięknych roślin i ptasich odgłosów. Lato na całego! My również mamy dla Was i Waszych dzieci wakacyjny cykl spotkań blisko natury. Ruszają WAKACJE Z PRZYRODĄ I PRZYGODĄ.
W przyszłym tygodniu zapraszamy dzieci na „Opowieści z natury”, podczas których przy dźwiękach bębna będziemy wędrowali po Parku Herberta i wsłuchiwali się w niezwykłe opowieści...


Bajkodzieło - Tajemnica króla Midasa
Było bardzo przyjemnie. Bardzo spokojnie. I bardzo nudno. Aż pewnego dnia król Midas urządził turniej muzyczny! Cóż to były za muzyczne pląsy, wywijasy i podskoki! Tylko że po zakończonym widowisku, król zaczął chodzić w turbanie. Nigdy, przenigdy, nie chciał go ściągnąć. Nikomu nie zdradzał tajemnicy, co pod tym turbanem się kryje. I zabrałby tajemnicę ze sobą do grobu, gdyby nie pewien fryzjer…

Kiedy?
25 czerwca /sobota/ godz. 15.30-16.30
Gdzie?
Fundacja Przystanek Twórczość / Pracownia Rodziny ul. Perzyńskiego 14

Zapraszamy!

Relacja między rodzeństwem - warsztat 5 godz. dla rodziców
Konflikty, kłótnie i bójki między rodzeństwem, to częsty powód rodzicielskich zmartwień. Podczas warsztatu będziemy rozmawiać o tym, jak wspierać relację między rodzeństwem. Jak pomagać dziecku przechodzić procesie zmiany, w chwili gdy na świat przychodzi młodsze rodzeństwo.


Bajkodzieło - 0powieści na podstawie prozy Giovanniego Rodariego i tradycyjnych baśni angielskich
Serdecznie zapraszamy na rodzinne spotkanie z opowiadaczkami w ramach BAJKODZIEŁA.
Dokąd prowadzi droga, którą razem powędrujemy? To będzie zależało od naszej wspólnej decyzji. Może nasz tramwaj lub metro zboczą z torów i nieoczekiwanie znajdą się na łące?

Kiedy?
14 czerwca /niedziela/ godz. 11.00
Gdzie?
Fundacja Przystanek Twórczość / Pracownia Rodziny ul. Perzyńskiego 14

Zapraszamy!