Warsztat online dla rodziców "Gniew i wybuchy złości dziecka"
Warsztat online dla rodziców "Gniew i wybuchy złości dziecka"

Zapraszamy rodziców na warsztat online pt. "Gniew i wybuchy złości dziecka". Towarzyszenie dziecku w chwilach, gdy się złości jest chyba jednym z najtrudniejszych rodzicielskich wyzwań. Złość jest nieodłącznym elementem życia, towarzyszy rozwojowi samodzielności, odkrywaniu i prezentowaniu własnych granic. Dzieci, które przeżywają złość, potrzebują wsparcia i zrozumienia. Podczas wykładu rodzice dowiedzą się w jaki sposób mogą reagować kiedy ich dzieci się złoszczą, jak poradzić sobie z zaskakującymi zachowaniami dziecka oraz z własnymi emocjami.

Podczas warsztatu poruszymy następujące zagadnienia:
- Po co ludziom złość? Jaka jest jej rola?
- Czy to OK. się złościć?
- Jak w takich sytuacjach reagować?
- Jak przyjmować złość dziecka?
- Czym jest samoregulacja emocji?

*Szczególnie zapraszamy rodziców dzieci od 1 roku do 9 roku życia.

Prowadzenie:
Anna Olczyk Grabowska - trenerka umiejętności psychospołecznych, certyfikowana trenerka FamilyLab Polska, pedagożka, animatorka kultury, mama dwójki dzieci. Prowadzi warsztaty umiejętności wychowawczych i konsultacje indywidualne dla rodziców. Wspiera dzieci i dorosłych w odkrywaniu swojego potencjału, budowaniu relacji opartej na szacunku, zrozumieniu potrzeb i empatii. Jest certyfikowaną trenerką Familylab Polska, szerzy wartości duńskiego pedagoga i terapeuty rodzinnego Jespera Juula. Ukończyła Arteterapię (terapię przez sztukę), Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA oraz I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Kiedy?
15 maja (sobota)
godz. 9.00 – 14.00 (5 godzin)


*Decyduje kolejność zgłoszeń.
Ze względu na bezpieczeństwo spotkanie tym razem odbędzie się w formie online, wymagamy by uczestnicy mieli włączony dźwięk i kamerkę podczas warsztatu.
* Zanim podejmiesz decyzję o udziale, to prosimy byś upewnił/-a się, że masz ten termin wolny.

Zgłoszenia i zapisy:
Zapisy

Więcej informacji na: www.pracowniarodziny.pl

Program finansowany przez: Dzielnicę Bielany m.st. Warszawa
Realizacja: Fundacja Przystanek Twórczość