Nieodpłatny warsztat "Gniew i wybuchy złości dziecka"
Nieodpłatny warsztat "Gniew i wybuchy złości dziecka"

Zapraszamy rodziców na nieodpłatny warsztat pt. "Gniew i wybuchy złości dziecka". Towarzyszenie dziecku w chwilach, gdy się złości jest chyba jednym z najtrudniejszych rodzicielskich wyzwań. Złość jest nieodłącznym elementem życia, towarzyszy rozwojowi samodzielności, odkrywaniu i prezentowaniu własnych granic. Dzieci, które przeżywają złość, potrzebują wsparcia i zrozumienia zanim nauczą się z nią lepiej radzić.
Podczas warsztatu rodzice dowiedzą się w jaki sposób mogą reagować kiedy ich dzieci się złoszczą, jak poradzić sobie z zaskakującymi zachowaniami dziecka oraz z własnymi emocjami.

Podczas warsztatu poruszymy następujące zagadnienia:
- Po co dziecku złość? Jaka jest jej rola?
- Dlaczego dzieci wyrażają złość tak intensywnie?
- Jak w takich sytuacjach reagować?
- Jak przyjmować złość dziecka?
- Czym jest samoregulacja emocji?
* Szczególnie zapraszamy rodziców dzieci od 1 roku do 9 roku życia.

Prowadzenie:
Anna Olczyk Grabowska - trenerka umiejętności psychospołecznych, certyfikowana trenerka FamilyLab Polska, pedagożka, animatorka kultury, mama dwójki dzieci. Prowadzi warsztaty umiejętności wychowawczych i konsultacje indywidualne dla rodziców. Wspiera dzieci i dorosłych w odkrywaniu swojego potencjału, budowaniu relacji opartej na szacunku, zrozumieniu potrzeb i empatii. Jest certyfikowaną trenerką Familylab Polska, szerzy wartości duńskiego pedagoga i terapeuty rodzinnego Jespera Juula. Ukończyła Arteterapię (terapię przez sztukę), Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA oraz I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
Spotkania finasowane i organizowane przez Dzielnicę Bielany m.st. Warszawa
Realizacja: Fundacja Przystanek Twórczość

Kiedy?
2 marca 9.00 - 14.00 (5 godzin)
Gdzie?
Fundacja Przystanek Twórczość/ Pracownia Rodziny ul. Perzyńskiego 14 /Bielany
Zapisz się

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń