Mądrości Afrykańskich Griotów - bajki z muzyką na żywo
Mądrości Afrykańskich Griotów - bajki z muzyką na żywo

Z radością zapraszamy na przedstawienie bajek afrykańskich, które zostanie wykonane przez opowiadacza Michała Malinowskiego i muzyka Noumassana Dembele.
Michał Malinowski, opowiadacz, zaprezentuje nam styl opowiadania pełen życia i ekspresji, który porwie publiczność do wspólnego odkrywania magii afrykańskich opowieści. Nie będzie to zwykłe przedstawienie, lecz interaktywna podróż w głąb kultury i tradycji Afryki Zachodniej.

W ramach tego programu zaprezentowane zostaną bajki pełne mądrości, zachwycające zarówno dzieci, jak i dorosłych. Rozpoczynając od historii o zwierzętach, a kończąc na magicznych postaciach, odkryjemy bogactwo Afrykańskich griotów i ich niezwykłą zdolność do przekazywania przesłania o uczciwym i dobrym życiu. Dodatkowym urozmaiceniem tego wyjątkowego spektaklu będzie muzyka Noumassana Dembele, która wprowadzi nas w mistyczną atmosferę Afryki. Przy okazji będziemy mieć możliwość odkrycia tradycyjnych instrumentów afrykańskich takich jak balafon, kora i bębny. Bajkowe przedstawienie bajek afrykańskich to wyjątkowa okazja do nauki, zabawy i podziwiania piękna kultury Afryki. Przyłącz się do nas w tej niezapomnianej podróży i pozwól się porwać w wir magicznych historii i dźwięków.

Kiedy?
I grupa 11.00 - 12.00 dzieci w wieku 5-6 lat
II grupa 12.15 - 13.15 dzieci w wieku 6-9 lat

Gdzie?
Fundacja Przystanek Twórczość/ Pracownia Rodziny ul. Perzyńskiego 14 /Bielany
Zapisz się

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń
Projekt dofinansowany przez Miasto st. Warszawa