Rodzic z poczuciem własnej wartości
Rodzic z poczuciem własnej wartości

Zapraszamy na warsztat pt. "Rodzic z poczuciem własnej wartości". Spotkanie kierowane jest do rodziców i ma na celu przybliżyć zagadnienia związane z poczuciem własnej wartości, które ma wpływ na nasz dobrostan, zdrowie psychiczne, relacje z innymi ludźmi, codzienne funkcjonowanie, czucie się dobrze ze sobą i w swoim rodzicielstwie. To przestrzeń by przyjrzeć się bliżej i głębiej swoim myślom, emocjom oraz odczuciom z ciała. Jako rodzice szczególnie potrzebujemy dbać o swój dobrostan i odnawianie zasobów, by łatwiej radzić sobie z życiowymi wyzwaniami rodzicielstwa.

Zapraszamy szczególnie rodziców, którzy mają krytyczny stosunek do siebie, często towarzyszy im poczucie winy w rodzicielstwie, porównują się z innymi rodzicami, doświadczają dużego napięcia i trudno im znaleźć czas by zadbać o swój dobrostan. Do udziału zachęcamy również osoby, które chciałyby popracować nad akceptacją i łagodnością wobec siebie.

Podczas warsztatu poruszymy następujące zagadnienia:
- Czym jest poczucie własnej wartości? Jak rozpoznawać swoją wartość?
- Niskie poczucie własnej wartości oraz myśli i przekonania na własny temat. Z czego wynika zaniżone poczucie własnej wartości?
- Filary poczucia własnej wartości.
- Jak wspierać siebie holistycznie (całościowo), zadbać o swoją równowagę psychofizyczną i zdrowie.

Kiedy?
21 czerwca – czwartek godz. 17.00– 21.00 I część
28 czerwca - piątek godz. 17.00 – 21.00 II część
*Zapisując się, deklarujesz udział w II częściach.

Miejsce: Fundacja Przystanek Twórczość / Pracownia Rodziny ul. Perzyńskiego 14 /Bielany

Warsztat poprowadzi:
Anna Olczyk-Grabowska - trenerka umiejętności psychospołecznych, certyfikowana trenerka FamilyLab Polska, arteterapeutka, mama dwójki dzieci. Prowadzi warsztaty umiejętności wychowawczych, grupy wsparcia dla kobiet i konsultacje indywidualne dla rodziców. Wspiera dzieci i dorosłych w odkrywaniu swojego potencjału, budowaniu relacji opartej na szacunku, zrozumieniu potrzeb i empatii. Jest certyfikowaną trenerką Familylab Polska, szerzy wartości duńskiego pedagoga i terapeuty rodzinnego Jespera Juula. Gorąca zwolenniczka podejścia rodzicielstwa przez zabawę L. Cohena. Ukończyła Arteterapię (terapię przez sztukę), Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA oraz I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Warsztat realizowany w ramach projektu PRACOWNIA RODZINY www.pracowniarodziny.pl

Program finansowany i organizowany przez Dzielnicę Bielany m.st. Warszawa
Realizacja: Fundacja Przystanek Twórczość

Zapisz się