Grupa wsparcia i rozwoju dla mam małych dzieci
Grupa wsparcia i rozwoju dla mam małych dzieci

W ramach projektu PRACOWNIA RODZINY rusza "Grupa wsparcia i rozwoju dla mam małych dzieci".
Oto kilka opinii uczestniczek z poprzedniej edycji:

"Grupa była okazją do zawarcia nowych, wartościowych znajomości, spędzenia czasu w gronie innych mam. Dzieliłyśmy się ze sobą tym co u nas fajnego lub tym z czym nam ciężko, mając jednocześnie poczucie bezpiecznego miejsca, w którym nikt nas nie będzie oceniał a w razie potrzeby otrzymamy potrzebne wsparcie. Cykl polecam każdej mamie - pozwala spojrzeć na wiele spraw z nowej perspektywy. A do tego po jego zakończeniu kontynuujemy spotkania na własną rękę!"
Paulina

"Dla mnie osobiście był to cudowny czas, pełen inspirującej wymiany doświadczeń, wiedzy, chwil radosnych i tych nieco mniej które jak w każdym życiu również się zdarzają. Taka grupa wsparcia to jedna z najlepszych „inwestycji” które mama może poczynić. Nie ważne czy jest w trakcie opieki nad pierwszym, drugim czy dziesiątym niemowlakiem. Przy pierwszym jak i przy kolejnych dzieciach każda forma wsparcia jest nieoceniona. A taka w postaci kobiecej wioski jest czymś tak cudownym, wyzwalającym, odciążającym, dającym mnóstwo pozytywnej energii, motywacji do działania, że takie spotkania powinny być dostępne dla każdej kobiety. Chociaż myślę, że Panom również by taka męska wioska się przydała. O ileż łatwiej byłoby każdemu rodzicowi funkcjonować w nowej roli.
Dziękuję Wam za ogrom wsparcia i empatii jaką obdarzyłyście naszą grupę. Mam nadzieję, że nasza grupa jest zaledwie początkiem takiej aktywności. Całym sercem wspieram i trzymam kciuki za kolejne edycje.
Co do naszej pionierskiej grupy to ma się bardzo dobrze. Spotykamy się z dziewczynami dosyć regularnie nawet po zakończeniu spotkań. Póki co "zwiedzamy" bielańskie kawiarnie, ale byłyśmy też w kinie z naszymi maluchami. Dałyście początek kobiecej wiosce która, mam nadzieję będzie trwała jak najdłużej."

Kaśka

"Dziękuję za stworzenie pięknej, kobiecej przestrzeni pełnej empatii i akceptacji."
Ola

"Dziękuję za bycie częścią wspólnoty, w której mogłam jednocześnie dostawać wsparcie i je dawać, słuchać i czuć. Czułam się naprawdę słyszana. Te spotkania dały mi inspirację do rozwoju, ale też dużo łagodności dla chwili obecnej."

Więcej informacji na: www.pracowniarodziny.pl
Projekt finansowany przez: Dzielnicę Bielany m.st. Warszawa
Realizacja: Fundacja Przystanek Twórczość / Pracownia Rodziny