Bajkodzieło online 22 maja o godz. 18.00
Bajkodzieło online 22 maja o godz. 18.00

Zapraszamy rodziców i dzieci do udziału w kolejnej edycji projektu "BAJKODZIEŁO - twórcze, rodzinne spotkania z bajką". Spotkania dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat łączą w sobie dobrą zabawę, edukację i twórczą pracę.

Ze względu na obecna sytuację, startujemy tymczasowo ze spotkaniami online, które mogą oglądać rodziny w Polsce i za granicą. To niezwykle ekscytujące, że możemy w tych wyjątkowych czasach spotykać się z Wami na całym świecie. Nasz pierwszy live odbędzie się 22 maja o godz. 18.00 - transmisja będzie dostępna na naszym funpageu.

Spotkamy się z opowieścią "Jak mama została Indianką". Cudowna opowiadaczka Beata Frankowska opowie o tym, jak mały chłopiec Ulf zostaje Indianinem i wyzwala swoją mamę od codziennych obowiązków. W historię, inspirowaną książką Ulfa Starka "Jak mama została Indianką", wplecione są oryginalne opowieści indiańskie: skąd się wziął ogień na świecie i dlaczego robaczek świętojański świeci w ciemności. Rytmy i pieśni indiańskie towarzyszące opowieści zachęcą do wspólnego śpiewania, klaskania i tańca.
Grupa docelowa: 4-10 latki wraz z rodzicami.

Serdecznie zapraszamy :)