aktualności

WARSZTATY SENSORYCZNO-PLASTYCZNE oraz KREATYWNA EDUKACJA Z KSIĄŻKAMI H. TULLETA
Nowości, nowości specjalnie dla tych, którzy lubują się w sensoryce i tych którzy chcą czegoś zupełnie nowego - tu propozycja zupełnie świeżutka, a mianowice proponujemy Wam kreatywną edukację z książkami Herve Tulleta.
Zapisz się
Październik z Bajkodziełem
Październik z Bajkodziełem jest wyjątkowy. A wiecie dlaczego? To miesiąc pełen spotkań zarówno dla dzieci jak i rodziców, mam z maluszkami, pedagogów i wszystkich tych, którzy lubią opowieści. Niezmiernie nas cieszy ta różnorodność i fakt że mamy coś dla Was wszystkich - zatem czym prędzej rezerwujcie miejsca.
Zapisz się
Swoboda tworzenia | Freedom to create | nauczyciele
Proponujemy Państwu cykl warsztatów, dzięki któremu zdobędą Państwo wiedzę, praktyczne umiejętności i garść inspiracji w jaki sposób wspierać twórczość dzieci w obszarze teatru, tańca, architektury i plastyki. Zapraszamy nauczycieli na 4 spotkania.
Zapisz się
"Gniew i wybuchy złości dziecka" wykład i warsztat
Zapraszamy rodziców na wykład i warsztat pt. "Gniew i wybuchy złości dziecka". Towarzyszenie dziecku w chwilach, gdy się złości jest chyba jednym z najtrudniejszych rodzicielskich wyzwań. Złość jest nieodłącznym elementem życia, towarzyszy rozwojowi samodzielności, odkrywaniu i prezentowaniu własnych granic. Dzieci, które przeżywają złość, potrzebują wsparcia i zrozumienia.
Bajkodzieło 2017 - rusza nowa odsłona projektu
BAJKODZIEŁO – twórcze podróże z baśniami i bajkami będą nam towarzyszy przez kolejne 3 lata – bardzo nas cieszy ta wiadomość i liczymy, że Was również. Już nie możemy się doczekać naszych wiosennych spotkań...
Pracownia Rodziny
Zapraszamy :)
Wychowanie bez klapsów i kar
Zapraszamy rodziców na wykład i warsztat pt. "Wychowanie bez klapsów i kar". Wykład kierowany jest do rodziców, którzy chcą spojrzeć na swoje rodzicielstwo i sposoby budowania relacji z nowej perspektywy. Spotkanie ma na celu szerzenie idei rodzicielstwa bez kar i klapsów, które osłabiają relację, naruszają integralność dziecka i często pozostawiają rodziców w poczuciu bezsilności.
Opowieści z królewskiej komnaty
Po krótkiej przerwie zapraszamy ponownie do cyklu spotkań z żywym słowem...
Pracownia Rodziny - dwa najbliższe spotkania
Dziecko w szkole. Jak wspierać dziecko w szkolnej drodze
31 sierpnia /czwartek/ godz. 17.00 - 19.00 - wykład
Więź miedzy dzieckiem i rodzicem. Rodzicielstwo bliskości
7 września /czwartek /godz. 17.00 - 19.00 - wykład
9 września /sobota/ godz. 10.00 - 14.30 - warsztat