aktualności

Kwiecień z Bajkodziełem
W kwietniu zapraszamy Was na 2 spotkania dedykowane dzieciom. Zapisy już od 3 kwietnia

Zapisy
Marzec zapowiada się ciekawie
Pierwsze ptaki wracają do nas :) My wyczekujemy już wiosny i dokarmiamy ptaki, ponieważ bardzo zimowa aura w tym tygodniu. Czujemy jednak, że MARZEC będzie bardzo ciekawy. Liczymy na wiosenną eksplozję życia i kolorów :) Zapisy na zajęcia 28 lutego o godz. 20.00

Zapisy
Marcowe spotkania z Bajkodziełem
Miło nam poinformować, że w środę 28 lutego o godz. 20.00 ruszają zapisy na marcowe spotkania z Bajkodziełem. W tym miesiącu nasze opowieści zaprowadzą Was na Wyspy Brytyjskie - a w podróży tej będzie nam towarzyszyć Karawana Opowieści. Odwiedzimy wiele jezior, starych zamków, rozległych wrzosowisk i mgieł skrywających tajemnice z dawnych lat.
Następnie, po raz pierwszy będziemy mieli przyjemność gościć znanego opowiadacza i ilustratora książek o słowiańskich wierzeniach i legendach - Witolda Vargasa. Spotkanie to będzie połączone z interaktywnym warsztatem plastycznym - już nie możemy się doczekać.

Zapisy
Twórcze Dzieciaki - luty
Mamy nadzieję, że czujecie się wypoczęci po feriach, bo już w lutym czeka na Was kolejna porcja warsztatów w ramach Twórczych Dzieciaków. Mamy jak zwykle coś dla dzieci, rodziców i nauczycieli.
Zapisy od 31 stycznia godz. 20.00 przez stronę

Zapisy
Bajkodzieło
Na zakończenie ferii zimowych zapraszamy 3-5 latki na zimową opowieść pt. Choinka. Zobaczymy co porabiają zimą zwierzęta. Czy im czegoś nie potrzeba, gdy na polach mróz ze śniegiem? Może uda się nam wspólnie znaleźć rozwiązanie na ich zimowe strapienia. W trakcie spotkania zaprosimy Was do wspólnego, zimowego śpiewania.


Zapisy na spotkania lutowe wystartują 1 lutego o godz. 20.00
Zapisy dzieci Zapisy dorośli
Zapraszamy serdecznie.
Krótki film o Bajkodziele
Film pokazuje kilka warsztatów w ramach projektu Bajkodzieło.
Wracamy z Twórczymi Dzieciakami
Od stycznia wracamy z Twórczymi Dzieciakami. Zaczniemy kilkoma zajęciami, a od lutego działamy już pełną parą. Do zobaczenia.

Zapisy
Swoboda Tworzenia - fotorelacja
Zapraszamy do naszej galerii zdjęć gdzie dodaliśmy dwa albumy ze zdjęciami z konferencji Swoboda Tworzenia. Autorami zdjęć są pan Wojciech Jurzyk oraz Patrik Skonieczny.