aktualności

Bajkodzieło w listopadzie
W listopadzie czekają na Was 2 niesamowite historie.
Konferencja "Swoboda tworzenia - Freedom to create" - informacje o zapisach
Uruchomiliśmy zapisy na naszą konferencję "Swoboda tworzenia - Freedom to create".
Konferencja odbędzie się 9 grudnia 2017 Warszawa w Mediatece START - META, ul. Szegedyńska 13A na Bielanach.
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Informacje o konferencji: www.swobodatworzenia.pl
Zapisz się
Serdecznie zapraszamy.
Warsztat "Stres w życiu rodzica - jak sobie z nim radzić"
Pogodzenie codziennych obowiązków rodzicielskich, domowych i zawodowych bywa wielkim wyzwaniem. Warsztat ma na celu przekazanie praktycznych umiejętności radzenia sobie z codziennym napięciem i stresem.
Zapisz się
Swoboda tworzenia | Freedom to create | rodzice
Zapraszamy rodziców na warsztaty twórcze w ramach projektu SWOBODA TWORZENIA.
Zapisz się
WARSZTATY SENSORYCZNO-PLASTYCZNE oraz KREATYWNA EDUKACJA Z KSIĄŻKAMI H. TULLETA
Nowości, nowości specjalnie dla tych, którzy lubują się w sensoryce i tych którzy chcą czegoś zupełnie nowego - tu propozycja zupełnie świeżutka, a mianowice proponujemy Wam kreatywną edukację z książkami Herve Tulleta.
Zapisz się
Październik z Bajkodziełem
Październik z Bajkodziełem jest wyjątkowy. A wiecie dlaczego? To miesiąc pełen spotkań zarówno dla dzieci jak i rodziców, mam z maluszkami, pedagogów i wszystkich tych, którzy lubią opowieści. Niezmiernie nas cieszy ta różnorodność i fakt że mamy coś dla Was wszystkich - zatem czym prędzej rezerwujcie miejsca.
Zapisz się
Swoboda tworzenia | Freedom to create | nauczyciele
Proponujemy Państwu cykl warsztatów, dzięki któremu zdobędą Państwo wiedzę, praktyczne umiejętności i garść inspiracji w jaki sposób wspierać twórczość dzieci w obszarze teatru, tańca, architektury i plastyki. Zapraszamy nauczycieli na 4 spotkania.
Zapisz się
"Gniew i wybuchy złości dziecka" wykład i warsztat
Zapraszamy rodziców na wykład i warsztat pt. "Gniew i wybuchy złości dziecka". Towarzyszenie dziecku w chwilach, gdy się złości jest chyba jednym z najtrudniejszych rodzicielskich wyzwań. Złość jest nieodłącznym elementem życia, towarzyszy rozwojowi samodzielności, odkrywaniu i prezentowaniu własnych granic. Dzieci, które przeżywają złość, potrzebują wsparcia i zrozumienia.
Bajkodzieło 2017 - rusza nowa odsłona projektu
BAJKODZIEŁO – twórcze podróże z baśniami i bajkami będą nam towarzyszy przez kolejne 3 lata – bardzo nas cieszy ta wiadomość i liczymy, że Was również. Już nie możemy się doczekać naszych wiosennych spotkań...