aktualności

Bajkodzieło w czerwcu
Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją spotkań w czerwcu.
Jak opowiadać dzieciom? - warsztat z Beatą Frankowską
Jak opowiadać dzieciom? - wyjątkowy warsztat z opowiadaczką Beatą Frankowską.
Zapisy ruszają 30 maja o godz. 20.00. Warsztat jest nieodpłatny dzięki dofinansowaniu Biura Kultury. Decyduje kolejność zgłoszeń.
Kreatywny rodzic. Kreatywne dziecko
Serdecznie zapraszamy rodziców na nieodpłatny wykład i warsztat
"Kreatywny rodzic. Kreatywne dziecko".
Chcielibyśmy, aby zajęcia były dla rodziców studnią inspiracji, dobrych praktyk i miejscem szukania własnego potencjału.
Serdecznie zapraszamy na majowe warsztaty w ramach Twórczych Dzieciaków
Serdecznie zapraszamy na majowe warsztaty w ramach Twórczych Dzieciaków. Będziemy biegać po parku, poznawać kontynenty, eksperymentować, twórczo myśleć i działać. Zapisy już w poniedziałek 8 maja o godz. 20.00. Zapraszamy!
Majowe Bajkodzieło zapowiada się bardzo ciekawie
W tym miesiącu, już tradycyjnie Bajkodzieło zabierze Was na majówkę - spotykamy się w Parku Herberta na plenerowym bajaniu z Bajkostworami i magicznymi opowieściami Michała Malinowskiego.
Na kolejnym spotkaniu, na Żoliborzu spotkamy się z przyrodniczymi opowieściami o drzewach - zatem w maju smakujemy naturę. Zapisy już 8 maja o godz. 20.00. Zapraszamy!
Spotkanie autorskie z Małgosią Musiał
Przystanek Twórczość wraz z Wydawnictwem Mamania i Mediateką serdecznie zapraszają na spotkanie z autorką książki "Dobre Relacje - skrzynka z narzędziami dla współczesnej rodziny", w dniu 17 maja o godz. 18.00 w Mediatece na Bielanach. Spotkanie poprowadzi Małgorzata Stańczyk. Wydarzenie realizowane w ramach projektu PRACOWNIA RODZINY.
Wstęp wolny po uprzedniej rejestracji.

Pracownia Rodziny
Rodziców, którzy chcą lepiej rozumieć zachowania swoich dzieci i prawidłowości rządzące ich rozwojem, zapraszamy do udziału w cyklu wykładów i warsztatów - PRACOWNIA RODZINY. Spotkania adresowane są do rodziców, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności wychowawcze i pogłębiać wiedzę psychologiczną, która pozwoli im lepiej towarzyszyć dzieciom w rozwoju. W bezpiecznej atmosferze będziemy rozmawiać o tym, jak radzić sobie z dziecięcą złością, jak wspierać ich poczucie własnej wartości oraz jak budować relację opartą na szacunku i zrozumieniu.

Wykład i warsztat w ramach "Pracowni Rodziny"
Zapraszamy rodziców na wykład i warsztat w ramach "Pracowni Rodziny".
"Jak pomagać dziecku radzić z emocjami.
Jak wyrażać swoje emocje i uczucia.
Od empatii do samoregulacji"

20 kwietnia /czwarte/ godz. 18.00 - 20.00 wykład
22 kwietnia /sobota/ godz. 10.00 - 14.30 warsztat
Bajkodzieło
Jak mówi jedna z naszych nadchodzących opowieści: niech to będzie cudny dzień dla Was wszystkich. Zapisy na kwietniowe Bajkodzieło ruszają już jutro o 20.00. Zapraszamy!