aktualności

Wakacje z przyrodą i przygodą
Ahoj przygodo!
Już wkrótce rozpoczynamy kolejny cykl naszych wakacyjnych spotkań. W tym roku w nieco zmienionej formule, w jeszcze bliższym kontakcie z przyrodą. Chcemy żebyście doświadczyli jej wszystkimi zmysłami - usłyszeli śpiew ptaków, poczuli zapach wiatru i zanurzyli stopę w leśnym potoku
Baśnie japońskie
Niech żyją wakacje w mieście - nie zabraknie u nas dobrej zabawy. Spotkanie z baśniami japońskimi i sztuką składania papieru „Origami” przybliży nam jedną z bardziej odizolowanych kultur świata.

Zapisy
Opowieść "O gęsim Jaju"
Opowieść "O gęsim Jaju" dedykowana 3-5 latkom , to wesoła historia o tym, jak to pewnego dnia, gęsie jajo rusza na wędrówkę.

Zapisy
Wykład i warsztat - Jak pomagać dziecku radzić z emocjami
Zapraszamy rodziców na nieodpłatny wykład i warsztat pt. "Jak pomagać dziecku radzić z emocjami. Od empatii do samoregulacji". Małe dzieci potrzebują wiele rodzicielskiego wsparcia, by nauczyć się radzić sobie z przeżywanymi emocjami.
Podczas warsztatu będziemy rozmawiać o tym, w jaki w sposób empatycznie towarzyszyć dziecku i rozmawiać o emocjach, by dziecko doświadczało naszej wspierającej obecności.

Jak dzieci rozwijają poczucie własnej wartości?
Zapraszamy na wykład i warsztat pt. "Jak dzieci rozwijają poczucie własnej wartości? Jestem OK taki, jaki jestem". Spotkania mają na celu przybliżyć zagadnienia związane z kształtowaniem zdrowego poczucia własnej wartości, które ma wpływ na samopoczucie dziecka, jego harmonijny rozwój i relacje z innymi ludźmi. Wyjaśnimy na czym polega różnica między pewnością siebie, a poczuciem własnej wartości, ponieważ oba pojęcia są często mylnie pojmowane i używane zamiennie.

Zapisy na wszystkie zajęcia w maju
Podpytujecie nas kiedy ruszą zapisy na kolejny miesiąc. Odpowiadamy: :). Zapisy na wszystkie zajęcia w maju 🐝🌿🐞🌱🌼🍀🐦🌸🦔 będą
26 kwietnia o godz. 20.00
Zapisy
Bajkodzieło - Przygody Bucika Flamenco
13 kwietnia zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 10 lat na hiszpańską opowieść "Przygody Bucika Flamenco". Zapisy na to i inne kwietniowe wydarzenia ruszą 29 marca /w piątek/ o godz. 20.00.
Wiosenne warsztaty z kreatywności
Fundacja Przystanek Twórczość zaprasza dzieci i rodziców na wiosenne warsztaty z kreatywności. Zapisy na miesiąc kwiecień ruszą 29 marca /w piątek/ o godz. 20.00
Wykład i warsztat pt. "Kreatywny rodzic. Kreatywne dziecko"
Serdecznie zapraszamy rodziców na wykład i warsztat pt. "Kreatywny rodzic. Kreatywne dziecko". Podczas wykładu i warsztatu skupimy się szczególnie na prawej półkuli, która przypomina kolorową dziką łąkę."