aktualności


Wystawa w ramach projektu „Sztuka i zabawa. Zabawa i sztuka”
Moi Drodzy
Bardzo dziękujemy Wam i Waszym dzieciom za udział w warsztatach w ramach projektu „Sztuka i zabawa. Zabawa i sztuka”. Jednocześnie chcielibyśmy razem z Wami świętować finał projektu, więc serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę 27 października o godz. 12.00 na podsumowanie projektu, wystawę zdjęć dokumentujących warsztaty oraz prezentację wybranych prac stworzonych przez dzieci. Będzie też mały, słodki poczęstunek.
Pracownia Rodziny - wykłady i warsztaty rodzicielskie
Serdecznie zapraszamy rodziców na wykłady i warsztaty pt. "Granice dorosłych i dzieci. Sztuka wyznaczania osobistych granic z miłością i szacunkiem" oraz "Gniew i wybuchy złości dziecka".
Baśnie o stworzeniu świata
Najbliższe tygodnie z Bajkodziełem obfitują w ciekawe wydarzenia. Spotykamy się zarówno z najmłodszymi, jak i rodzicami. W tym miesiącu jesteśmy blisko natury. Wybrzmią przepiękne historie o powstaniu świata, a na koniec miesiąca przeniesiemy Was do tajemniczego ogrodu, gdzie można rozmawiać z roślinami i zwierzętami. Rodziców i pasjonatów storytellingu zapraszamy na rozwojowe warsztaty ze sztuki opowiadania - jakie historie tu powstaną, zobaczycie sami.

Zapisy / dzieci

Zapisy / dorośli
Nowy projekt "Przygoda z książką"
Z przyjemnością zawiadamiamy, że od września ruszył projekt "Przygoda z książką" kierowany do dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Jak wprowadzać dziecko w świat sztuki?
Serdecznie zapraszamy rodziców, nauczycieli i animatorów kultury pracujących z dziećmi do 9 roku życia na dwa inspirujące wykłady o tym, w jaki sposób wprowadzać dziecko w świat sztuki. Kiedy? 5 października godz. 17.30 - 20.00, ul. Romaszewskiego 19. Zapisy od 20 września.

Opowieści w walizce i legendy o Warszawie - Bajkodzieło
1 września, usłyszycie niesamowite historie o wielorybach i innych stworzeniach wodnych, a opwiadać będzie Ania Woźniak z "Opowieści w walizce" . W drugiej połowie miesiąca zapraszamy was do teatru cieni i cudownie opowiedzianych legend o Warszawie w wykonaniu grupy Czujczuj.
Zapisy
Pracownia Rodziny - Wykłady i warsztaty rodzicielskie
Zapraszamy rodziców na nieodpłatne wykłady i warsztaty: "Wychowanie bez klapsów i kar" oraz "Jak pomagać dziecku radzić z emocjami. Od empatii do samoregulacji".
Sztuka i zabawa. Zabawa i sztuka
Serdecznie zapraszamy na wydarzenia w ramac cyklu spotkań dla rodzin pt. "Sztuka i zabawa. Zabawa i sztuka." Na koniec lata i jesienią zapraszamy na warsztaty designu, street-artowe, sztuk efemerycznych oraz rzeźby. Działa także nasza Pracownia Sztuki Zakrętka, gdzie można eksperymentować z farbą i różnymi technikami plastycznymi. Za chwilę zapowiemy także interesujące warsztaty dla rodziców i nauczycieli.
Zapisy