aktualności

Wakacje z Przygodą i Przyrodą - spotkania w Lesie Bielańskim
🌿🌿🌿Podczas ostatniego spotkania w Lesie Bielańskim dotykaliśmy drzew, które mają nawet 400 lat🌳🌳🌳🙂. Widzieliśmy próchnojady, wije, krocionogi i stonogi. W grubym, martwym pniu znaleźliśmy spiżarnię wiewiórek 🐿. Dziękujemy Dzieci w Naturę za magiczne spotkanie.
Fotorelacja
Cykl wykładów i warsztatów "Pracownia Rodziny”
Ponownie ruszamy na Bielanach z popularny wśród rodziców cyklem wykładów i warsztatów pt. "Pracownia Rodziny". Serdecznie zapraszamy rodziców, którzy poszukują wiedzy i umiejętności pomocnych w budowaniu dobrych relacji z dziećmi, opartych na współpracy, rozumieniu potrzeb i miłości. Zajęcia są adresowane do osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności wychowawcze i pogłębiać wiedzę psychologiczną, która pozwoli im lepiej towarzyszyć dzieciom w rozwoju.
Wakacje z przyrodą i przygodą
Ahoj przygodo!
Już wkrótce rozpoczynamy kolejny cykl naszych wakacyjnych spotkań. W tym roku w nieco zmienionej formule, w jeszcze bliższym kontakcie z przyrodą. Chcemy żebyście doświadczyli jej wszystkimi zmysłami - usłyszeli śpiew ptaków, poczuli zapach wiatru i zanurzyli stopę w leśnym potoku
Baśnie japońskie
Niech żyją wakacje w mieście - nie zabraknie u nas dobrej zabawy. Spotkanie z baśniami japońskimi i sztuką składania papieru „Origami” przybliży nam jedną z bardziej odizolowanych kultur świata.

Zapisy
Opowieść "O gęsim Jaju"
Opowieść "O gęsim Jaju" dedykowana 3-5 latkom , to wesoła historia o tym, jak to pewnego dnia, gęsie jajo rusza na wędrówkę.

Zapisy
Wykład i warsztat - Jak pomagać dziecku radzić z emocjami
Zapraszamy rodziców na nieodpłatny wykład i warsztat pt. "Jak pomagać dziecku radzić z emocjami. Od empatii do samoregulacji". Małe dzieci potrzebują wiele rodzicielskiego wsparcia, by nauczyć się radzić sobie z przeżywanymi emocjami.
Podczas warsztatu będziemy rozmawiać o tym, w jaki w sposób empatycznie towarzyszyć dziecku i rozmawiać o emocjach, by dziecko doświadczało naszej wspierającej obecności.

Jak dzieci rozwijają poczucie własnej wartości?
Zapraszamy na wykład i warsztat pt. "Jak dzieci rozwijają poczucie własnej wartości? Jestem OK taki, jaki jestem". Spotkania mają na celu przybliżyć zagadnienia związane z kształtowaniem zdrowego poczucia własnej wartości, które ma wpływ na samopoczucie dziecka, jego harmonijny rozwój i relacje z innymi ludźmi. Wyjaśnimy na czym polega różnica między pewnością siebie, a poczuciem własnej wartości, ponieważ oba pojęcia są często mylnie pojmowane i używane zamiennie.

Zapisy na wszystkie zajęcia w maju
Podpytujecie nas kiedy ruszą zapisy na kolejny miesiąc. Odpowiadamy: :). Zapisy na wszystkie zajęcia w maju 🐝🌿🐞🌱🌼🍀🐦🌸🦔 będą
26 kwietnia o godz. 20.00
Zapisy
Bajkodzieło - Przygody Bucika Flamenco
13 kwietnia zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 10 lat na hiszpańską opowieść "Przygody Bucika Flamenco". Zapisy na to i inne kwietniowe wydarzenia ruszą 29 marca /w piątek/ o godz. 20.00.