Tworzenie słowem - grupa zamknięta 3 warsztaty
Tworzenie słowem - grupa zamknięta 3 warsztaty

Miłośnicy słowa mówionego wkroczą w magiczny świat bajek, zapoznając się z różnymi formami ich opowiadania. Przećwiczymy, na czym buduje się warsztat opowiadacza - jak umiejętnie wykorzystać gesty, ruch czy dźwięk, aby ożywić opowieść, tak by słuchało się jej z „zapartym tchem”. Warsztaty są gwarancją dobrej zabawy, oraz szansą na odkrycie w sobie nowych możliwości twórczych. Nauczycie się podstawowych zasad sztuki mówienia.

Program warsztatów jest oparty na technikach przekazu ustnego praktykowanych przez tradycyjnych opowiadaczy z Afryki oraz współczesnych opowiadaczy z USA, Kanady, Hiszpanii, Francji, krajów arabskich oraz Indii. Jest przeznaczony dla osób, które są amatorami - rodziców, nauczycieli, studentów i miłośników opowieści.

Cykl warsztatów to 3 spotkania w grupie zamkniętej, na platformie zoom w następujących terminach:
9, 16 i 23 listopada (poniedziałki) w godzinach 18.00 - 20.30

Warsztaty poprowadzi Michał Malinowski który jest muzealnikiem, inżynierem wyobraźni i profesjonalnym opowiadaczem bajek. Studiował w Polsce, Szwajcarii, Japonii i USA. Z jego inicjatywy w Konstancinie Jeziornej pod Warszawą powstało Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści.

Zapisy