Grupa wsparcia dla mam - cykl 8 spotkań od 14.09-9.11 środy godz. 10.00-12.00
Grupa wsparcia dla mam - cykl 8 spotkań od 14.09-9.11 środy godz. 10.00-12.00

Serdecznie zapraszamy mamy małych dzieci do udziału w grupie wsparcia i rozwoju pt. "Jestem już mamą! – wspieramy się w kobiecym gronie". Jeśli niedawno zostałaś mamą, zapewne doświadczasz wielu zmian w swoim życiu. Prawdopodobnie na wiele z nich przygotowywałaś się od jakiegoś czasu, natomiast niektóre są kompletnym zaskoczeniem. Mimo wielkiego szczęścia, euforii i miłości, możesz przeżywać także niepokój, lęk, zmęczenie i wyczerpanie. Opieka nad dzieckiem, pełna dyspozycyjność, wstawanie w nocy i wiele innych czynności związanych z macierzyństwem, budują waszą więź, a jednocześnie wymagają ogromnego wysiłku, energii i zaangażowania. Mamy w pierwszym roku macierzyństwa często mówią o poczuciu osamotnienia. Być może i Ty masz czasem dość, czujesz się sama ze swoimi wątpliwościami i emocjami.

Jeśli chciałabyś porozmawiać z kobietami, które są w tym samym momencie i podobnie jak Ty zostały mamami, to serdecznie zapraszamy. Na grupie możesz liczyć na uważną rozmowę, zrozumienie, empatię i wsparcie.

Spotkamy się w kobiecym gronie mam.
*Grupa dla mam, które mają dzieci (od urodzenia do 1 roku życia).
Zapraszamy mamy, które mają swoje pierwsze dziecko, bądź kolejne. * Spotkania są na żywo /Perzyńskiego 14, Warszawa Bielany
*Zapraszamy do udziału w towarzystwie dzieci.

Grupa wsparcia i rozwoju to przestrzeń na:
- wzajemne słuchanie,
- wymianę i rozmowę,
- empatię i wsparcie,
- samoregulację emocji,
- dzielenie się doświadczeniami i wyzwaniami pierwszego okresu rodzicielstwa z kobietami, które są w tym samym momencie życia.


Grupę prowadzi:
Anna Olczyk-Grabowska & Anna Tomaszewska-Cichowlas

Anna Olczyk-Grabowska- trenerka Family-lab Polska, trenerka umiejętności psychospołecznych, pedagożka, terapeutka w trakcie szkoły w nurcie Gestalt, mama dwójki dzieci. Od kilku lat wspiera rodziców z warszawskich Bielan, prowadząc warsztaty kompetencji rodzicielskich, grupy rozwojowe, konsultacje psychologiczne oraz grupy wsparcia dla mam.

Anna Tomaszewska – Cichowlas - trenerka komunikacji opartej na empatii, mediatorka pracująca w oparciu o metodę Porozumienia Bez Przemocy (NVC) i Systemu Wewnętrznej Rodziny (Internal Family System), architektka. Prowadzi warsztaty z rodzicami, nauczycielami i dziećmi oraz sesje indywidualne z osobami potrzebującymi wsparcia. Jest żoną i mamą dwóch córek, które bezustannie są dla niej źródłem inspiracji.


Godziny spotkań:
środy, godz. 10.00-12.00
Terminy spotkań /środa/:
14, 21, 28 września
5,12,19,26 października
9 listopada

*Liczba miejsc ograniczona: max. 9-10 osób

Zgłoszenia przyjmujemy:
Zapisy

* Zgłoszenia zbieramy do 12 września
* Spotkania są nieodpłatne, gdyż zajęcia finansuje Dzielnica Bielany.
Więcej informacji na: www.pracowniarodziny.pl,
kontakt@tworczosc.org.pl

Spotkania organizowane przez Dzielnicę Bielany m.st. Warszawa
Realizacja: Fundacja Przystanek Twórczość
Projekt: PRACOWNIA RODZINY


Zapisy