Gniew i wybuchy złości dziecka
Gniew i wybuchy złości dziecka

Zapraszamy rodziców na warsztat online pt. "Gniew i wybuchy złości dziecka". Towarzyszenie dziecku w chwilach, gdy się złości jest chyba jednym z najtrudniejszych rodzicielskich wyzwań. Złość jest nieodłącznym elementem życia, towarzyszy rozwojowi samodzielności, odkrywaniu i prezentowaniu własnych granic. Dzieci, które przeżywają złość, potrzebują wsparcia i zrozumienia. Podczas wykładu i warsztatu rodzice dowiedzą się w jaki sposób mogą reagować kiedy ich dzieci się złoszczą, jak poradzić sobie z zaskakującymi zachowaniami dziecka oraz z własnymi emocjami.

Podczas warsztatu poruszymy następujące zagadnienia:
- Po co ludziom złość? Jaka jest jej rola?
- Czy to OK. się złościć?
- Jak w takich sytuacjach reagować?
- Czym jest samoregulacja emocji?


*Szczególnie zapraszamy rodziców dzieci od 1 roku do 11 roku życia.

Prowadzenie:
Anna Olczyk Grabowska - trenerka umiejętności psychospołecznych, certyfikowana trenerka FamilyLab Polska, pedagożka, animatorka kultury, mama dwójki dzieci. Prowadzi warsztaty umiejętności wychowawczych i konsultacje indywidualne dla rodziców. Wspiera dzieci i dorosłych w odkrywaniu swojego potencjału, budowaniu relacji opartej na szacunku, zrozumieniu potrzeb i empatii. Jest certyfikowaną trenerką Familylab Polska, szerzy wartości duńskiego pedagoga i terapeuty rodzinnego Jespera Juula. Ukończyła Arteterapię (terapię przez sztukę), Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA oraz I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Kiedy?
26 listopada /czwartek/
godz. 18.30 – 21.30 /3 godziny


* Zanim podejmiesz decyzję o udziale, upewnij się, że masz ten termin wolny.

*Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy przez stronę Zapisy

Warsztat realizowany w ramach projektu "Fundacja Przystanek Twórczość online"
Organizator: Fundacja Przystanek Twórczość
Warsztat realizowany w ramach "Programu Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w Zakresie Przeciwdziałania COVID- 19" przez Narodowy Instytut Wolności.