Bajkodzieło w plenerze
Bajkodzieło w plenerze

Nareszcie spotkamy się na żywo <3, zatem czym prędzej informujemy, że 8 lipca ruszają zapisy na kameralne spotkanie plenerowe z Bajkodziełem.
Co nas czeka?
Program tradycyjnych bajek, których dziecięcy bohaterowie, by spełnić swoje marzenia, wyruszają w podróż pełną niezwykłych przygód. Na swojej drodze spotykają licznych przyjaciół: gadające zwierzęta, szumiące drzewa, śpiewające rzeki. Choć droga jest długa i trudna małoletni bohaterowie, wspierani przez rady napotkanych Przyjaciół, wytrwale dążą do celu. Dokąd zaprowadzą ich marzenia? Czy uda im się wytrwać w wędrówce? Czy osiągną swój cel? Przekonajcie się sami! Spotkanie przeznaczone dla rodzin z dziećmi w wieku 5+
.

A gościnnie w Przystanku:
Ania Woźniak - opowiadaczka, animatorka kultury, inicjatorka i koordynatorka projektów edukacyjnych i artystycznych. Od 2015 r. współtworzy artystyczna grupę Opowieści z Walizki, w której wspólnie z Joanną Sarnecką realizuje spektakle narracyjne.
oraz Krzysztof Guzewicz – muzyk, perkusjonista, edukator, muzykoterapeuta, producent. Autor perkusyjnej muzyki teatralnej. Współpracuje m.in. z Teatrem Dramatycznym w Warszawie, Teatrem Lalka w Warszawie, Teatrem im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, Instytutem F. Chopina w Warszawie.
Zapisy

Dofinansowanie projektu: Biuro Kultury m.st. Warszawa
Miejsce spotkania - Park przy ul. Cegłowskiej 39 (metro Stare Bielany)